Jaké budou sociální služby na Táborsku v letech 2020 - 22?

b_350_73_16777215_00_images_phocagallery_foto_cpkp_jc_logo_OPZ_barevne.jpg

 

 

 

 

Na tyto a další otázky, týkající se projektu „Pokračování komunitního plánování sociálních služeb ORP Tábor", dostanete odpovědi na připravovaném Veřejném setkání, které se uskuteční ve středu 11. 3. 2020 od 16 hodin v prostorách Centra Univerzita Tábor (Vančurova 2904, 2. patro, sál B 203).

Na Veřejném setkání bude představen a diskutován Střednědobý plán rozvoje sociálních služeb v ORP Tábor. Spektrum služeb, které jsou v plánu zahrnuty, je široké. Reflektuje potřeby seniorů, zdravotně postižených, rodin, dětí a mládeže, ale i osob v nepříznivé životní situaci a menšin.

Na setkání se dozvíte, mimo jiné, jak se budou tyto služby v ORP Tábor v příštích třech letech rozvíjet a jaké nové aktivity v oblasti sociálních služeb je potřebné zřídit či věnovat pozornost jejich rozvoji.

Pracovní verzi připravovaného Střednědobého plánu můžete připomínkovat ještě před Veřejným setkáním. Plán je k dispozici k pročtení od 2. 3. 2020 na webových stránkách města Tábor http://www.taborcz.eu/ v záložce „Sociální služby" a „Informujeme" a na webu Centra pro komunitní práci http://cpkp.cz/index.php/jc.

Se svými dotazy a připomínkami k pracovní verzi Plánu se můžete obracet na kontaktní osobu projektu Lenku Vyčichlovou, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Projekt je financován z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost.

2. Veřejné_setkani_Tabor_plakát

Komunitní plán sociálních služeb ORP Tábor 2020-22 - pracovní verze k připomínkování - Veřejné projednání

CpKP jižní Čechy podpořili