Zavedení procesů plánování dostupnosti sociálních služeb v ORP Bystřice pod Hostýnem

b_250_0_16777215_00_images_phocagallery_foto_cpkp_vm_ilustracni_obr_VM_foto1zm.jpgProjekt komunitního plánování sociálních služeb v Bystřici pod Hostýnem a obcích ve správní působnosti města je realizován od června 2011 do května 2013. Realizátorem projektu je Centrum pro komunitní práci východní Morava ve spolupráci s partnerem projektu – městem Bystřice pod Hostýnem. Projekt s názvem: „Zavedení procesů plánování dostupnosti sociálních služeb v ORP Bystřice pod Hostýnem" je financován z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost.


Cílem projektu je dlouhodobě zvýšit kvalitu a dostupnost poskytovaných sociálních služeb, zjistit efektivnost stávajících poskytovaných sociálních služeb, podpořit již existující sociální služby a naplánovat zavedení nových, kvalitnějších a dostupnějších forem sociálních služeb. Dále pak zapojit jednotlivé subjekty (zadavatele, poskytovatele, uživatele a veřejnost) do sociální problematiky a potlačit sociální vyloučení u nejvíce ohrožených skupin obyvatel.

obr bystřiceHlavním výstupem projektu bude vytvoření Střednědobého plánu rozvoje sociálních služeb (SPRSS), který se stane prostředkem pro podporu optimálního rozvoje sociálních služeb, které budou schopny reagovat na reálné potřeby občanů na území ORP Bystřice pod Hostýnem. Bude vytvořeno místní partnerství mezi zadavateli, poskytovateli a uživateli sociálních služeb. Specifickými cíli projektu bude zapojení široké veřejnosti prostřednictvím informační kampaně do procesu plánování. Dílčím cílem projektu bude vytvoření katalogu poskytovatelů soc. služeb.


Bližší informace o projektu:

Bc. Gabriela Fellingerová, ředitelka, +420 777 793 719, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Projekt podpořil:

oplzz header

 

CpKP východní Morava podpořili

Další aktivity CpKP východní Morava