Veřejné připomínkování návrhu Komunitního plánu sociálních a návazných služeb ORP Kralupy nad Vltavou 2015 – 2019

Rádi bychom vás informovali o možnosti připomínkovat strategické dokumenty pro sociální oblast města Kralupy nad Vltavou a jeho spádové oblasti. V rámci komunitního plánování byly vytvořeny strategické dokumenty pro následující období.

 

Jedná se o:

 - Komunitní plán sociálních a návazných služeb ORP Kralupy nad Vltavou 2015 – 2019

 - Akční plán města Kralupy nad Vltavou a spádového území na období 2015 - 2016

 

 

Dokumenty k připomínkování:

AKČNÍ PLÁN MĚSTA Kralupy nad Vltavou a spádového území na období 2015 - 2016

KOMUNITNÍ PLÁN SOCIÁLNÍCH A NÁVAZNÝCH SLUŽEB ORP KRALUPY NAD VLTAVOU 2015 – 2019

Připomínkovací formulář

 

Uvítáme všechny vaše připomínky k těmto dokumentům.

Pro zaslání připomínek prosím použijte přiložený Připomínkovací formulář a zašlete je na adresu:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Připomínky zasílejte nejpozději do 14.4.2015.  V případě jakýchkoliv dotazů se prosím obracejte na koordinátorku  plánování - Mgr. Pavlu Kurašovou, tel.: 725 939 925

 

 

VYHODNOCENÍ A AKTUALIZACE KOMUNITNÍHO PLÁNU SOCIÁLNÍCH SLUŽEB MĚSTA KRALUPY NAD VLTAVOU A SPÁDOVÉ ÚZEMÍ

Město Kralupy nad Vltavou spolu s organizací Centrum pro komunitní práci středění Čechy v září roku 2013 zahájilo projekt „Vyhodnocení a aktualizace Komunitního plánu sociálních služeb města Kralupy nad Vltavou a spádové území". Projekt je zaměřen na inovaci komunitního plánování sociálních služeb a zpracování aktualizace současného platného plánu.

Aktualizace se zaměřuje na nové jevy, které se od první verze plánu vyskytly, dále na vyhodnocení platného plánu. Partner projektu, město Kralupy nad Vltavou, je zapojeno do všech aktivit projektu pomocí svých zástupců z řad zastupitelů, radních a odboru sociálních věcí, školství a kultury pod vedením paní Evy Ivanové.
Komunitní plán sociálních služeb je aktualizován nejen pro město Kralupy nad Vltavou, ale rozšiřujeme ho na spádové obce města Kralupy nad Vltavou.
V rámci projektu se zaměřujeme na témata související s problematikou dětí, mládeže, rodiny, seniorů a lidí se zdravotním postižením, nezapomeneme na problematiku zaměstnávání a v neposlední řadě informovanost.

Aktivity, které v rámci projektu probíhají:


- různé formy setkávání s občany a hledání možných řešení na aktuální  řešené problémy,
- aktualizace Komunitního plánu sociálních a návazných služeb města Kralupy nad Vltavou a spádového území,
- analytická šetření potřeb občanů,
- popis a přehled poskytovaných sociálních služeb na území,
- přehledný a srozumitelný Katalog poskytovatelů sociálních a návazných služeb.

 

Projekt CZ.1.04/3.1.03/97.00040 je realizován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR. 

 

CpKP střední Čechy podpořili