Naše organizace od 1. 1. 2014 realizuje projekt s názvem Případová setkání jako nástroj multidisciplinární spolupráce CZ.1.04/3.1.03/A7.00072, který je zaměřen na odborné vzdělávání cílových skupin formou akreditovaného vzdělávacího kurzu zaměřeného na metodu případových setkání s důrazem na zavedení dané metody v předem domluvených územích – Neratovice, Mnichovo Hradiště, Hořovice a Mladá Boleslav.

Více o projektu zde.

Realizace projektu Případové setkání jako nástroj multidisciplinární spolupráce

 

Číst dál...

V červnu 2015 Centrum pro komunitní práci střední Čechy dokončilo realizaci projektu Případové setkání jako nástroj multidisciplinární spolupráce (dále případové setkání). Cílem projektu byla realizace akreditovaného kurzu a podpora zavedení dané metody v územích dopadu projektu.

Konkrétně proběhlo 6 třídenních běhů (v rozsahu 24 hodin) ve 4 lokalitách - Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště, Hořovice a Neratovice včetně jejich spádových obcí. Projekt se zaměřoval na sociální pracovníky a pracovníky v sociálních službách. Celkový počet podpořených osob byl 61 vyškolených účastníků vzdělávání. Zvýšila se jejich odbornost v metodě případových setkání při řešení individuálních klientských případů. Na základě získaného teoretického i praktického vzdělání nyní znají pravidla dané metody a mohou zrealizovat funkční případové setkání.

Číst dál...

Případové setkání jako nástroj multidisciplinární spolupráce

Číst dál...Naše organizace od 1. 1. 2014 realizuje projekt s názvem Případová setkání jako nástroj multidisciplinární spolupráce CZ.1.04/3.1.03/A7.00072, který je zaměřen na odborné vzdělávání cílových skupin formou akreditovaného vzdělávacího kurzu zaměřeného na metodu případových setkání s důrazem na zavedení dané metody v předem domluvených územích – Neratovice, Mnichovo Hradiště, Hořovice a Mladá Boleslav.

Číst dál...

CpKP střední Čechy podpořili